Słuchawki douszne Samsung– co daje aktywne ANC?

Słuchawki douszne Samsung– co daje aktywne ANC?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Redukcja szumów, czyli ANC, to technologia, którą można znaleźć w wielu modelach słuchawek. Jej zadaniem jest wygłuszanie dźwięków płynących z otoczenia tak, by użytkownik mógł słyszeć jedynie krystalicznie czyste brzmienie muzyki. Marka Samsung poszła jednak o krok dalej – słuchawki douszne Samsung są w stanie zaoferować aktywne ANC. Czym ta opcja różni się od klasycznej redukcji szumów i jakie inne ciekawe rozwiązania znajdziemy w słuchawkach Samsung? 

Samsung – słuchawki z aktywnym ANC

Słuchawki douszne Samsung, takie jak chociażby najwyższy obecnie model marki, Galaxy Buds2 Pro, są w stanie zaoferować nam aktywną redukcję szumów. Na czym polega to rozwiązanie? Za pomocą tej technologii użytkownik będzie mógł nie tylko cieszyć się odpowiednią jakością dźwięku niezależnie od tego, czy będzie ich używał na zatłoczonej ulicy, czy w pełnym ludzi centrum handlowym, ale także będzie mógł włączyć się w interakcje ze znajomymi bez wyciągania słuchawek z uszu. W jaki sposób to działa?

Słuchawki Samsung mają system trzech specjalnie ułożonych mikrofonów. Za ich pomocą można przeprowadzać wideorozmowy czy połączenia telefoniczne w wygodny sposób, ale mają także jeszcze jedną ciekawą właściwość – nasłuchują dźwięku z otoczenia i dostosowują do niego parametry swojej pracy. Kiedy tylko wykryją głos napotkanej osoby, przyciszą muzykę oraz skierują mikrofony w stronę znajomego, który właśnie coś do nas powiedział. Dzięki takiej opcji w każdej sytuacji będziemy mogli z kimś porozmawiać, natomiast słuchawki douszne Samsung będą mogły dalej być umiejscowione w naszych uszach.

Co więcej, aktywne ANC w słuchawkach Samsung jest nastawione również na wykrywanie naszej mowy. Oznacza to, że jeśli wejdziemy do sklepu podczas treningu biegowego ze słuchawkami w uszach i będziemy chcieli poprosić ekspedientkę o podanie nam wody, również nie będziemy musieli przerywać słuchania muzyki. Zostanie ona automatycznie przyciszona, natomiast my bez problemu będziemy mogli dokończyć zakupy.

Co jeszcze mogą zaoferować słuchawki douszne Samsung?

Słuchawki douszne Samsung to nie tylko aktywne ANC, chociaż ta opcja powinna przypaść do gustu niemal każdemu użytkownikowi. Co jeszcze mogą nam one zaoferować? Przede wszystkim komfort oraz wygodę wynikającą z braku uciążliwych przewodów. Wybierając taki model, jak Galaxy Buds2 Pro, nie będziemy musieli obawiać się o to, że podczas treningu zahaczymy o kabel i wyrwiemy go z naszego smartfona, powodując jakieś uszkodzenia. Warto tutaj nadmienić, że pomimo swojej konstrukcji bez kabli słuchawki douszne  Samsung oferują bardzo dobrą jakość dźwięku.Inną ciekawą opcją, jaką można znaleźć w modelu Galaxy Buds2 Pro, jest dzielenie się swoją ulubioną muzyką z naszymi znajomymi. Zapewne każdy kojarzy sytuację, kiedy żeby zaprezentować przyjaciołom swojego ulubionego artystę, należy podać im jedną słuchawkę. W przypadku słuchawek Samsung nie będzie to konieczne. Korzystając z Galaxy Buds2 Pro, można podłączyć dwie pary słuchawek do jednego smartfona, co uczyni wspólne słuchanie muzyki jeszcze przyjemniejszym.

Grafika: materiał partnera

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*