iRobot sprząta, ty pracujesz! Zobacz jakie możliwości daje robot sprzątający

iRobot sprząta, ty pracujesz! Zobacz jakie możliwości daje robot sprzątający
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

To chyba marzenie każdej pani domu, żeby móc odpoczywać lub wykonywać inną pracę, kiedy obowiązki wykonują się same. To marzenie może się ziścić dzięki robotom sprzątającym, a w zasadzie odkurzaczom samobieżnym. Te stosunkowe małe urządzenia dzięki zamontowanym czujnikom i specjalnym szczotkom wyczyszczą oraz umyją podłogi nawet podczas naszej nieobecności.

Możliwości robotów sprzątających

Urządzenia te stają się wybawieniem, zwłaszcza kiedy mamy dzieci lub zwierzęta, przy których codzienne odkurzanie jest wręcz obowiązkiem. Na początku sprzęt tego typu był dość drogi. Obecnie iRoboty kosztują porównywalnie co tradycyjne odkurzacze. Kiedy już mamy go w swoim domu, możemy zaprogramować go do sprzątania całego mieszkania lub pojedynczych pomieszczeń. Dzięki programowi sprzęt omija ściany i meble, nie uszkadzając ich oraz możemy ustawić jego start na konkretną godzinę. Możemy używać go na różnych powierzchniach. Świetnie poradzi sobie na płytkach, panelach czy dywanie i doskonale wyczyści każdy zakamarek. Niski poziom głośności iRobotów sprawia, że to ich dodatkowy atut. Po skończonej pracy same kierują się do stacji ładującej. Cały program sprzątania możesz ustawić z poziomu swojego telefonu, używając do tego dedykowanej aplikacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

  • Igusa 13.07.2021

    To fakt, taki robot pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Ja mam akurat roombe ze stacją cleanbase to już w ogóle high life bo zrzuca kurz do zbiorczego pojemnika, który wystarczy opróżnić raz na kilka tygodni.