Reklama

Łatwiejsze zakupy dzięki smartfonowi

Zakupy to nieodłączny element naszego życia. Niektórzy uwielbiają spacerować pomiędzy sklepowymi półkami, ale zdecydowana większość wolałaby oszczędzić czas i ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie. Dlatego przygotowaliśmy poniżej zestawienie najciekawszych i najbardziej funkcjonalnych aplikacji oraz platform, które wesprą Cię w planowaniu zakupów, ale i pomogą oszczędzać. Przeczytaj i sprawdź.

Blix Gazetki Promocyjne

Każda z popularniejszych sieci sklepowych przygotowuje dla klientów specjalne gazetki promocyjne, w których można znaleźć ciekawe produkty w atrakcyjnych cenach. Nie zawsze jednak gazetki w wersji papierowej są w danym sklepie dostępne, a poza tym budowanie stosów z nieprzydatnego na dłuższą metę papieru to czynność, której wiele osób wolałoby uniknąć. Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować z korzystniejszych cen. Z pomocą przychodzi aplikacja Blix, dzięki której żadna okazja nie przejdzie Ci koło nosa. Przeglądaj aktualizowane na bieżąco promocje z ulubionych marketów na smartfonie, dodawaj towary do listy zakupów i ciesz się niższymi cenami.

Lista zakupów Bring

Sporządzanie list na małych karteczkach czy wypisywanie potrzebnych produktów w smartfonowym notatniku nie należy do najwygodniejszych czynności. Ułatw sobie życie i zainstaluj na telefonie aplikację Bring. Program jest bardzo prosty w obsłudze i atrakcyjnie zaprojektowany, co ułatwia tworzenie wirtualnych list i dzielenie się nimi z innymi poprzez internet stacjonarny czy mobilny. Dzięki niej zaczniesz sprawnie planować zakupy, współtworząc je z domownikami lub ze współlokatorami, co znacząco podniesie komfort Waszego codziennego funkcjonowania. Poszczególne kategorie są aktualizowane na bieżąco, a wprowadzane zmiany widoczne od razu na wszystkich telefonach.

Vinted – kupuj i sprzedawaj wygodnie

W Twojej szafie prawdopodobnie znajdują się rzeczy, które chętnie wymienisz na bardziej preferowane kreacje. Tym potrzebom wychodzi naprzeciw aplikacja Vinted, która łączy klientów i pozwala na wyjątkowo komfortowe kupowanie oraz sprzedawanie używanych ciuchów, butów i innych dodatków. Platforma cieszy się ogromną popularnością, ponieważ daje szansę na odświeżenie szafy poprzez wprowadzenie do niej nowych pozycji, a ponadto umożliwia szybką sprzedaż tych niepotrzebnych. Pobierz aplikację, załóż konto, zrób zdjęcia rzeczom, które chcesz wystawić na sprzedaż, uzupełnij opis i czekaj na kontakt od zainteresowanych. Jednocześnie przeglądaj setki najmodniejszych produktów i kupuj w nadzwyczaj korzystnych cenach.

OLX – ogłoszenia lokalne

Marzą Ci się wygodne zakupy z fotela? Nie czekaj i jeszcze dzisiaj pobierz aplikację OLX. Platforma to bogactwo rozmaitych ogłoszeń z całej Polski. Znajdziesz tu naprawdę wszystko – wystarczy, że wejdziesz w interesującą Cię kategorię lub wpiszesz kluczowe frazy w wyszukiwarce. Przeglądaj bez końca, oglądaj zdjęcia i weryfikuj opisy. Łatwo kontaktuj się ze sprzedawcami i kupuj potrzebne produkty w atrakcyjnych cenach. Jeśli chcesz, sam możesz wstawiać bezpłatne ogłoszenia i sprzedawać niepotrzebne rzeczy.

ZEN – wszechstronna aplikacja zakupowa

Przełomowa aplikacja pozwala na zintegrowanie kont i błyskawiczne realizowanie płatności. Oprócz komfortu ZEN gwarantuje również korzyści finansowe. Korzystając z przygotowanych linków, kupujący mogą otrzymać nawet do 15% cashbacku i dodatkowy rok gwarancji na wybrane produkty. Platforma znacząco podnosi też poziom bezpieczeństwa zakupowego, zapewniając użytkownikom kompleksową pomoc w wypadku złożenia reklamacji. Po więcej interesujących newsów i artykułów o najnowszych technologiach zapraszamy do sekcji blogowej w serwisie komorkomat.pl.

Elektryczne nożyce ogrodowe. Podpowiadamy kiedy się przydadzą
Poprzedni artykuł
Zabezpieczenie domu przed złodziejem
Następny artykuł

Może Ci się spodobać

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Reklama