Łatwiejsze zakupy dzięki smartfonowi

Łatwiejsze zakupy dzięki smartfonowi
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Zakupy to nieodłączny element naszego życia. Niektórzy uwielbiają spacerować pomiędzy sklepowymi półkami, ale zdecydowana większość wolałaby oszczędzić czas i ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie. Dlatego przygotowaliśmy poniżej zestawienie najciekawszych i najbardziej funkcjonalnych aplikacji oraz platform, które wesprą Cię w planowaniu zakupów, ale i pomogą oszczędzać. Przeczytaj i sprawdź.

Blix Gazetki Promocyjne

Każda z popularniejszych sieci sklepowych przygotowuje dla klientów specjalne gazetki promocyjne, w których można znaleźć ciekawe produkty w atrakcyjnych cenach. Nie zawsze jednak gazetki w wersji papierowej są w danym sklepie dostępne, a poza tym budowanie stosów z nieprzydatnego na dłuższą metę papieru to czynność, której wiele osób wolałoby uniknąć. Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować z korzystniejszych cen. Z pomocą przychodzi aplikacja Blix, dzięki której żadna okazja nie przejdzie Ci koło nosa. Przeglądaj aktualizowane na bieżąco promocje z ulubionych marketów na smartfonie, dodawaj towary do listy zakupów i ciesz się niższymi cenami.

Lista zakupów Bring

Sporządzanie list na małych karteczkach czy wypisywanie potrzebnych produktów w smartfonowym notatniku nie należy do najwygodniejszych czynności. Ułatw sobie życie i zainstaluj na telefonie aplikację Bring. Program jest bardzo prosty w obsłudze i atrakcyjnie zaprojektowany, co ułatwia tworzenie wirtualnych list i dzielenie się nimi z innymi poprzez internet stacjonarny czy mobilny. Dzięki niej zaczniesz sprawnie planować zakupy, współtworząc je z domownikami lub ze współlokatorami, co znacząco podniesie komfort Waszego codziennego funkcjonowania. Poszczególne kategorie są aktualizowane na bieżąco, a wprowadzane zmiany widoczne od razu na wszystkich telefonach.

Vinted – kupuj i sprzedawaj wygodnie

W Twojej szafie prawdopodobnie znajdują się rzeczy, które chętnie wymienisz na bardziej preferowane kreacje. Tym potrzebom wychodzi naprzeciw aplikacja Vinted, która łączy klientów i pozwala na wyjątkowo komfortowe kupowanie oraz sprzedawanie używanych ciuchów, butów i innych dodatków. Platforma cieszy się ogromną popularnością, ponieważ daje szansę na odświeżenie szafy poprzez wprowadzenie do niej nowych pozycji, a ponadto umożliwia szybką sprzedaż tych niepotrzebnych. Pobierz aplikację, załóż konto, zrób zdjęcia rzeczom, które chcesz wystawić na sprzedaż, uzupełnij opis i czekaj na kontakt od zainteresowanych. Jednocześnie przeglądaj setki najmodniejszych produktów i kupuj w nadzwyczaj korzystnych cenach.

OLX – ogłoszenia lokalne

Marzą Ci się wygodne zakupy z fotela? Nie czekaj i jeszcze dzisiaj pobierz aplikację OLX. Platforma to bogactwo rozmaitych ogłoszeń z całej Polski. Znajdziesz tu naprawdę wszystko – wystarczy, że wejdziesz w interesującą Cię kategorię lub wpiszesz kluczowe frazy w wyszukiwarce. Przeglądaj bez końca, oglądaj zdjęcia i weryfikuj opisy. Łatwo kontaktuj się ze sprzedawcami i kupuj potrzebne produkty w atrakcyjnych cenach. Jeśli chcesz, sam możesz wstawiać bezpłatne ogłoszenia i sprzedawać niepotrzebne rzeczy.

ZEN – wszechstronna aplikacja zakupowa

Przełomowa aplikacja pozwala na zintegrowanie kont i błyskawiczne realizowanie płatności. Oprócz komfortu ZEN gwarantuje również korzyści finansowe. Korzystając z przygotowanych linków, kupujący mogą otrzymać nawet do 15% cashbacku i dodatkowy rok gwarancji na wybrane produkty. Platforma znacząco podnosi też poziom bezpieczeństwa zakupowego, zapewniając użytkownikom kompleksową pomoc w wypadku złożenia reklamacji. Po więcej interesujących newsów i artykułów o najnowszych technologiach zapraszamy do sekcji blogowej w serwisie komorkomat.pl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*