Smart dom

Udogodnienia do nowoczesnego domu

Artykuł sponsorowany

Nowoczesny dom to szereg rozwiązań i technologii, które sprawiają, że codzienne życie staje się łatwiejsze. O czym warto pomyśleć, by zapewnić sobie większy komfort i bezpieczeństwo? Oto kilka naszych propozycji.

Klimatyzacja 

Klimatyzacja to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej Polaków. Instalacja tego urządzenia jest gwarantem komfortu – w upalne dni dostarcza ono chłodu, a dodatkowo usprawnia cyrkulację powietrza, oczyszcza je, co z pewnością docenią szczególnie mieszkańcy większych miast.

Jak to działa? Domowa klimatyzacja pobiera powietrze z danego pomieszczenia i za pomocą specjalnych mechanizmów je ochładza. Podczas całego procesu powietrze jest też filtrowane, więc w efekcie jego jakość znacząco się poprawia. Wejdź na klimatyzacja Wrocław i zamów usługę montażu klimatyzacji u profesjonalistów w tej dziedzinie!

Inteligentne włączniki światła

Diabeł tkwi w szczegółach. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja przestrzeń była nowoczesna i jednocześnie elegancka, to z pewnością powinieneś rozważyć montaż inteligentnych włączników światła. Czym są i jak działają? To urządzenia stworzone z myślą o współczesnych domach. Nowoczesne włączniki są proste i stylowe, a jednocześnie wyjątkowo funkcjonalne. Od tych tradycyjnych różnią się przede wszystkim ich możliwościami. Są odporne na zarysowania, wodoodporne i ognioodporne. Urządzenia te świecą się delikatnie w ciemności, co pozwala je z łatwością odnaleźć, gdy zapada zmrok. Dodatkowo istnieje możliwość sterowania nimi za pomocą smartfona. Oprócz funkcjonalności są też estetyczne – szczególnie włączniki szklane.

Systemy jednego klucza

W wielu nowoczesnych lokalach, budynkach lub blokach stosuje się obecnie systemy jednego klucza, które zakupisz na https://www.wano.pl/Systemy-jednego-klucza-MasterKey.html. To rozwiązanie technologiczno – konstrukcyjne i przede wszystkim ogromne udogodnienie – za pomocą jednego klucza otworzysz wszystkie pomieszczenia, do których masz uprawnienia. Zapomnij o pliku ciężkich kluczy, które tkwią w Twojej kieszeni lub torebce. Teraz możesz zamienić je na jeden kluczyk, za pomocą którego dostaniesz się do różnych wnętrz. MASTER KEY doskonale sprawdzi się m.in. w budynkach mieszkalnych, mniejszych i większych przedsiębiorstwach, a także spółdzielniach mieszkaniowych lub hotelach, pensjonatach itd, czyli wszędzie tam, gdzie znajduje się wiele zamykanych pomieszczeń.

Smart Home

Smart Home, czyli dom zautomatyzowany to nieodłączny element w dzisiejszych współczesnych domach. Czujniki i kontrolery sterują urządzeniami z poziomu urządzenia, w tym np. komputera lub smartfona. To ogromny komfort i udogodnienie. Dzięki smart home masz pełną kontrolę nad swoim mieszkaniem lub domem nawet, jeśli nie przebywasz w nim w danym momencie.

Fot.: R ARCHITECTURE/unsplash.com

Jakie lampy wstawić do sypialni w stylu klasycznym
Poprzedni artykuł
Jak hodować ziemniaki?
Następny artykuł

Może Ci się spodobać

Komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Smart dom