Pojęcie inteligentnego i energooszczędnego domu zyskało na popularności w ostatnim czasie. Zainteresowanie tematyką skupioną wokół budownictwa pasywnego z zastosowaniem technologii Smart Home stale rośnie, a pewne energooszczędne rozwiązania w budownictwie są już koniecznością. Wciąż jednak tego typu inwestycje, kojarzone są z wysokimi kosztami realizacji. To wynik braku wiedzy na ten temat.

Misją portalu dompodkontrola.pl jest dostarczenie kompleksowych informacji o inteligentnych i energooszczędnych rozwiązaniach w budownictwie jednorodzinnym oraz możliwych dofinansowań. Krok po kroku wyjaśniamy, jak wybudować dom z zastosowaniem najnowszych technologii, które podniosą komfort życia, zapewnią bezpieczeństwo oraz pozwolą zaoszczędzić czas i pieniądze.

Przekonaj się, że rozwiązania z zakresu SMART DOM są w Twoim zasięgu! Z nami stworzysz miejsce, w którym potrzeby domowników są najważniejsze.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

Aleksandra Nowak
Z zainteresowaniem śledzi trendy w nowoczesnym wystroju wnętrz. Wolne chwile lubi spędzać na małych zmianach aranżacyjnych i doglądaniu roślin doniczkowych.
Zobacz wpisy autora

Aleksandra Tabak

Aleksandra Tabak
Jako redaktorka portali internetowych poświęconych tematyce domu i ogrodu eksploruje Internet w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań dla domu. Studiowała gospodarkę przestrzenną i filozofię. Interesuje się aranżacją wnętrz i uprawą zieleni.
Zobacz wpisy autora

Anna Jakubczak

Anna Jakubczak
Dziennikarka, copywriterka, pisarka, dla której słowo jest jak szeroki horyzont znaczeń i inspiracji. Uwielbia przy aromatycznej kawie i dobrej muzyce płynąć po akapitach, nie tylko zredagowanych artykułów. Miłośniczka natury, dlatego najlepiej pracuje w ogrodzie lub na parkowym trawniku, zabierając ulubione przekąski i kocyk w słoneczny dzień.
Zobacz wpisy autora

Bartosz Promiński

Bartosz Promiński
Nie ma dla niego nic lepszego niż relaks przy dobrej książce. Lubi otaczać się praktycznymi przedmiotami. Jest ciekawy nowych rozwiązań aranżacyjnych, dzięki którym wnętrze mieszkanie może zyskać nowy wygląd.
Zobacz wpisy autora

Weronika-Kulesza

Weronika Kulesza
Zakochana w Mickiewiczu pasjonatka słowa pisanego o romantycznej duszy. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Jagiellońskim – w chwili obecnej zapewne wciąż zmaga się z pracą licencjacką. Najlepiej czuje się w śródziemnomorskich ogrodach i skandynawskich wnętrzach… i to połączenie temperamentu oraz chłodu najtrafniej opisuje jej pełen skrajności charakter.
Zobacz wpisy autora