Inteligentny ogród

Myjki ciśnieniowe z opcją smart

mężczyzna myjący samochód
Photo by senivpetro from Freepik.com

Wśród urządzeń wysokociśnieniowych, na rynku pojawiła się prawdziwa nowość! Myjka ciśnieniowa z możliwością sterowania poprzez aplikację z wykorzystaniem bezprzewodowego połączenia Bluetooth. Jak działa to urządzenie i czy faktycznie zapewnia lepsze rezultaty czyszczenia? Sprawdzamy!

Jak to działa?

Jak się okazuje, zarządzanie urządzeniami, wykorzystywanymi do pracy wokół domu za pomocą telefonu, także jest możliwe, nawet myjką wysokociśnieniową. Wystarczy, że połączymy urządzenie z aplikacją w swoim telefonie, a czyszczenie będzie łatwiejsze i skuteczniejsze! Aplikacja została wyposażona w wirtualnego konsultanta, który udzieli nam odpowiednich wskazówek, w zakresie doboru odpowiedniego programu czyszczenia do określonych przedmiotów. Jak to działa w praktyce? Wskazując wybraną powierzchnię czyszczenia np. kostkę brukową, elewację czy samochód, aplikacja wskaże optymalny poziom ciśnienia, który należy wybrać podczas pracy na określonej powierzchni. 

Dodatkowe opcje

Niektóre modele myjek, dostępne w ofercie znanych producentów, posiadają dodatkowe tryby zwiększające moc usuwania zanieczyszczeń, które także można uruchomić poprzez aplikację. Dzięki temu poradzimy sobie z naprawdę uporczywym brudem. Po włączeniu tego trybu ciśnienie zwiększa się i utrzymuje przez 30 sekund. 

>> Przeczytaj także: Robot koszący. Jaki wybrać?

Profesjonalne urządzenia myjące, z łatwą w obsłudze aplikacją, to gwarancja szybkiej i komfortowej pracy, a wyczyszczone przedmioty zachwycą każdego swoim odświeżonym wyglądem. 

Dorota Prokopiak
Przez wiele lat koordynowała pracą redakcji tytułów z segmentu budownictwa jednorodzinnego, rozwijając zagadnienia dot. najnowszych technologii i energooszczędnych rozwiązań. Wiedza, którą zdobyła poprzez współpracę z ekspertami z branży i architektami przydaje się nie tylko podczas tworzenia wpisów, ale także przy opracowywaniu tematów, które mają przybliżyć Czytelnikom pojęcie SMART HOME.
  Czym jest ogrzewanie etażowe?
  Poprzedni artykuł
  Ochrona przed zalaniem w inteligentnym domu
  Następny artykuł

  Może Ci się spodobać

  Komentarze

  Zostaw komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *